kısa saç modelleri
Moda&Güzellik

Kısa Saç Modelleri, Kadınlarda Kısa Saç Modeli

Bazen uzun saçlar insanı hayattan soğutmakta ve yormaktadır. Çünkü bakımını yapmak ve canlılığını korumak oldukça zahmetlidir. Oysa kısa saç modelleri sizlere çok büyük rahatlıklar sunar ve sizleri hiçbir zahmete sokmadan çok daha havalı gösterebilir. Özellikle sabahları erken kalkıp işe ya da okula gitmek zorundaysanız, uzun saç ile uğraşacak vakti olmayanlar için mükemmel bir tercihtir. Şimdi sizlere birbirinden güzel kısa saç modellerinden bahsedeceğiz, artık hoşunuza gideni tercih etmek size kalmış.

kısa saç modelleri

Katlı Bob Saç Kesimi

Bu saç kesim türünde saçlarınızı elinizden geldiğince dağıtın, şaka değil gerçekten söylüyorum çünkü saçlarınızı ne kadar dağıtırsanız o kadar havalı görüneceklerdir. Katlı bob saç kesim modelinde saçlarınızın ön ve arka kısmı yan taraflara göre daha kısa yapılır. Birde saçlarınızın ön kısmında burun hizasından başlayan katlar bulunur. Böylece saçlarınız çok daha hacimli gözükür.

Küt Saç Kesim Modeli

Her daim popülaritesini koruyan ve korumaya da devam edeceğe benzeyen küt kısa saç modelleri gerçekten bazı kadınları çok havalı gösteriyor. Çene ve ense hizasından küt olarak kesilen saçları herhangi bir alete ihtiyaç duymadan kolaylıkla düz yapabilirsiniz. Bazı kadınlar bu saç kesim modelinde kafalarının üst tarafında yarım topuz şekli oluşturarak çok daha farklı ve havalı bir görüntü dahi oluşturmaktadırlar.

Önleri Hareketli Kısa Saç Modeli

Çenenizin hizasından kesilen ve önlerinde katları olan hareketli bir kısa saç modelidir. Bu saç kesim modeli sizlere her açıdan kolaylıklar sağlamakta olup yıkadıktan sonra şöyle elinizle bir düzeltmeniz bile yeterli olmaktadır. Kendiliğinden çok havalı ve hacimli bir görünüm elde edeceksiniz.

kısa saç modelleri

Pixie Kısa Saç Modeli

Farklı ve asi görünmek isteyenlerin tercihi ve kısa saç modelleri arasında favorilerden olan bu tarzda, saçlarınız önden arkaya doğru kısalacak şekilde kesilmektedir. Bu saç kesim modelinde saçlarınız zaten kendiliğinden havalı ve hacimli görüneceğinden ekstra bir uğraş gerektirmemektedir.

kısa saç modelleri

Tomboy Kısa Saç Kesim Modeli

Arka ve yan kısımların kısa kesildiği, tepe kısmında ise hafif uzun bukle ve perçemlerin yer aldığı bir kesim modelidir. Hemen hemen hiçbir şekillendirme istemeyen bir saç kesim modelidir.

Bayan saç kesim modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir